Studia po maturze na Politechnice Krakowskiej

Politechnika Krakowska to jedna z czołowych uczelni technicznych w Polsce. Na różnych formach studiów kształci się na niej ok.15 tysięcy studentów. Bardzo ciekawa jest propozycja dla maturzystów z rocznika 2022. Obejmuje ponad 30 kierunków w języku polskim oraz studia na trzech kierunkach w języku angielskim.

75-letnia tradycja kształcenia kadr inżynierskich kraju, wytrwała praca nad poprawą polskiej myśli naukowo-technicznej oraz nowoczesność i otwartość na zmiany – to największe atuty Politechniki Krakowskiej. Dzięki nim uczelnia – funkcjonując w tak konkurencyjnym ośrodku akademickim, jak Kraków – wywalczyła mocną pozycję i utrwaliła markę, którą najlepiej określa słowo solidność.

Najnowsza oferta daje kandydatom szereg możliwości rozwijania swoich pasji szczególnie w zakresie nauk technicznych. Jak wygląda lista kierunków? Zobacz poniżej:

Trzy kierunki prowadzone w języku angielskim to architektura, mechanika i budowa maszyn oraz budownictwo.

Wszystkie najważniejsze informacje o rekrutacji znajdziecie na stronie uczelni. Do zgromadzenia informacji przydatnych w wyborze kierunku studiów możecie skorzystać z profilu Politechnika Krakowska na naszym portalu.

Interesują Cię szczegóły dotyczące również innych kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Kraków. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: STUDIA TECHNICZNE. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia