Logistyka międzynarodowa – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Kierunek logistyka międzynarodowa zapewnia możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy na temat procesów zarządzania łańcuchami dostaw ze szczególnym uwzględnieniem zaopatrzenia, produkcji i dystrybucji, tworzenia i wyposażania centrów logistycznych oraz zarządzania projektami.

Studia inżynierskie na kierunku logistyka międzynarodowa są skierowane do osób, które w przyszłości chciałyby podjąć pracę w jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów gospodarki. Studia oferowane w UE w Krakowie mają charakter interdyscyplinarny – studenci zdobywają wiedzę zarówno z obszaru nauk o zarządzaniu i jakości, jak i technicznych oraz informatycznych.

W dobie globalizacji, integracji oraz technologizacji studia w UE w Krakowie są odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłaszane przez pracodawców, przygotowując przyszłych menadżerów do pracy na stanowiskach średniego i wyższego szczebla w obszarze logistyki zaopatrzenia, produkcji i dystrybucji.

Praca po studiach na tym kierunku

  • w przedsiębiorstwach, w których istotna jest logistyczna koordynacja procesów np.: obsługa klienta
  • w przedsiębiorstwach o specjalizacji logistycznej w dystrybucji i handlu, zwłaszcza handlu elektronicznym w zakresie magazynowania i dystrybucji
  • w firmach spedycyjnych przy: controllingu, harmonogramowaniu, rozliczeniach, planowaniu przepływów
  • w przedsiębiorstwach transportowych
  • w przedsiębiorstwach produkcyjnych na stanowiskach specjalisty ds. jakości, standaryzacji i kontroli procesów
  • w firmach doradczych w których wymagana jest wiedza logistyczna, ekonomiczna, techniczna i informatyczna, jako biznesowy doradca w zakresie logistyki

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie od lat przygotowuje ciekawą ofertę dla kandydatów na studia. Obejmuje ona kierunki ekonomiczne, które znajdują się na liście top kierunków w kraju – ekonomia, finanse i rachunkowość, ale też i wiele innych budzących żywe zainteresowanie. Analiza uczelni ekonomicznych w Polsce pozwala stwierdzić, że oferta kierunków i specjalności na UEK należy do jednej z najciekawszych.

Dowiedz się więcej o studiach, kierunkach, rekrutacji – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia logistyczne Kraków. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Krakowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia