Kierunki studiów SzczecinNowerodzaje studiów SzczecinStudiaStudia logistyczneStudia Szczecin

Studia logistyczne w Szczecinie

Studia logistyczne w Szczecinie to szeroki wybór uczelni, które oferują kierunek LOGISTYKA. Politechnika Morska w Szczecinie, ZUT, Uniwersytet Szczeciński posiadają w swojej ofercie studia inżynierskie. Kierunek znaleźć można również na uczelniach niepublicznych m.in. ma go w swojej ofercie Uniwersytetu WSB Merito Szczecin.

Studia logistyczne w Szczecinie prowadzą m.in. Politechnika Morska w Szczecinie, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie oraz Uniwersytet Szczeciński. Dowiedz się więcej!

Logistyka na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie (ZUT)

Studia na kierunku logistyka, proponowane przez Wydział Techniki Morskiej i Transportu ZUT w Szczecinie , to oferta skierowana do osób,  które w szczególny sposób zainteresowane są problematyką związaną zarówno z technicznymi, jak i ekonomiczno-organizacyjnymi zagadnieniami efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw. Studiując na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie uzyskasz wiedzę i umiejętności z zakresu m.in. technologii (magazynowych, informacyjnych, transportowych), organizacji i zarządzania procesami logistycznymi w transporcie  oraz oceny ich wpływu na jakość świadczonych usług.

Logistyka na Uniwersytecie WSB Merito Szczecin

Wybierając logistykę na Uniwersytecie WSB Merito Szczecin zdobędziesz specjalistyczną wiedzę z zakresu logistyki, transportu i spedycji. Praktyczny charakter zajęć zapewnia optymalne przygotowanie do przyszłej pracy zawodowej. Poznasz narzędzia tworzenia przewagi konkurencyjnej dla współczesnych przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych. Nauczysz się zarządzać procesami i systemami logistycznymi, magazynem oraz organizacją dostaw i wdrażać nowoczesne rozwiązania logistyczne.

Specjalności:

  • Inżynieria zarządzania procesami produkcyjnymi
  • Logistyka i spedycja międzynarodowa
  • Logistyka w przedsiębiorstwie
  • Transport i usługi logistyczne
  • Transport Spedycja Magazynowanie
  • Logistyka i handel morski

Logistyka na Politechnice Morskiej w Szczecinie

Studiując kierunek logistyka, który prowadzi Politechnika Morska w Szczecinie, będziesz przygotowywać się do podejmowania optymalnych decyzji w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, finansowymi i informacjami w przedsiębiorstwie. Po studiach będziesz potrafić diagnozować i rozwiązywać problemy logistyczne oraz monitorować procesy gospodarcze. Procesy produkcyjne i transportowe nie będą miały przed Tobą tajemnic. Decyzje operacyjne i strategiczne dla funkcjonowania i rozwoju przedsiębiorstwa będą Twoją codziennością, będziesz doskonale rozumieć zmieniające się otoczenie gospodarcze i zasady konkurencji na rynku w tej branży.

Specjalności:

  • Logistyka przedsiębiorstw
  • Logistyka i zarządzanie w Europejskim Systemie Transportowym
  • Logistyka turystyki wodnej
  • Logistyka metropolitalna

Kierunki studiów logistycznych w Szczecinie 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia logistyczne Szczecin. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Studia logistyczne

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Szczecinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia