Kierunki studiów Zielona Górarodzaje studiów Zielona GóraStudiaStudia logistyczneStudia Zielona Góra

Studia logistyczne w Zielonej Górze

Studia logistyczne wzbudzają ostatnio u kandydatów spore zainteresowanie. Kierunek logistyka oferuje w Zielonej Górze Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Logistyka to atrakcyjny kierunek studiów, który często pojawia się w zestawieniach najpopularniejszych kierunków studiów, a studia logistyczne są często wybierane przez kandydatów wiążących swoją karierę zawodową z transportem, czy spedycją.

Logistyka na Uniwersytecie Zielonogórskim

Studia na kierunku logistyka są prowadzone przez Wydział Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego. Absolwent studiów będzie posiadać wiedzę z zakresu funkcjonowania nowoczesnych systemów logistycznych oraz podstaw nauk ekonomicznych, organizacji i zarządzania, a także posiadać umiejętności menedżerskie. Zdobędzie umiejętności rozwiązywania problemów logistycznych za pomocą metod i technik inżynierskich, w tym w zakresie: projektowania systemów logistycznych oraz procesów logistycznych; zarządzania specjalistycznymi funkcjami logistycznym oraz procesami logistycznymi; posługiwania się systemami informatycznego wspomagania zarządzania logistycznego; zarządzania kosztami, finansami oraz kapitałem oraz doboru personelu i jego szkolenia.

Absolwent będzie również przygotowany do pracy w: przedsiębiorstwach produkcyjnych; przedsiębiorstwach logistycznych; jednostkach projektowych i doradczych zajmujących się logistyką oraz jednostkach gospodarczych i administracyjnych, w których wymagana jest wiedza logistyczna, techniczna, ekonomiczna i informatyczna oraz wymagane są umiejętności organizacyjne.

Kierunki studiów logistycznych w Zielonej Górze 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia logistyczne Zielona Góra. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Logistyka w Siedlcach

Gdzie studiować kierunek logistyka w Siedlcach? Znajdziesz go w ofercie tylko jednej siedleckiej…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Zielonej Górze.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia