Studia prawnicze w Szczecinie

Kandydat zainteresowany studiami prawniczymi w Szczecinie może podjąć studia na kierunku prawo w ramach studiów jednolitych magisterskich z oferty Uniwersytetu Szczecińskiego. Kierunek administracja dostępny również na Uniwersytecie Szczecińskim oraz uczelniach niepublicznych w Szczecinie. Znajduje się on też w ofercie m.in. Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie.

Wśród propozycji kierunków prawniczych w Szczecinie uwagę kandydatów mogą zwrócić kierunki proponowane przez Uniwersytet Szczeciński. Wśród kierunków unikatowych uwagę zwraca prawo służb mundurowych – studia I stopnia. Poznaj dokładniej studia prawnicze wybierając kierunek z listy poniżej!

Kierunki studiów prawniczych w Szczecinie 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia prawnicze Szczecin. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia prawnicze w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Szczecinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia