Uniwersytet Wrocławski. Studia prawnicze.

Kierunki studiów prawniczych, Uniwersytet Wrocławski, studia stacjonarne pierwszego stopnia oraz jednolite magisterskie.

Studia prawnicze to zazwyczaj propozycje dwóch kierunków. Pierwszym z nich jest kierunek administracja, który przygotuje absolwenta do pracy urzędniczej, da solidne podstawy wiedzy prawniczej, którą można wykorzystać na różnych stanowiskach pracy, w tym także w biznesie. Należy do jednych z bardziej popularnych wśród kandydatów. Drugi kierunek to prawo realizowany na uczelniach jako studia jednolite magisterskie. Ten należy do TOP kierunków studiów, czyli tych najchętniej wybieranych w skali całego kraju.

Obie propozycje posiada Uniwersytet Wrocławski. Ofertę wzbogacają kierunki prawnicze prowadzone w języku angielskim. Poniżej lista kierunków prawniczych na studiach dziennych (stacjonarnych) Uniwersytetu Wrocławskiego.

  • ADMINISTRACJA, I stopnia stacjonarne
  • BACHELOR OF BUSINESS AND ADMINISTRATION (BIZNES I ADMINISTRACJA), I stopnia stacjonarne (w j. angielskim)
  • PRAWO, jednolite magisterskie stacjonarne
  • CRIMINAL JUSTICE, I stopnia stacjonarne (w j. angielskim)

Interesują cię szczegóły dotyczące któregoś z kierunków? Wybierz kierunek z listy i czytaj na stronie Uniwersytetu Wrocławskiego – studia I stopnia lub Uniwersytet Wrocławski – studia magisterskie. Poznaj zasady rekrutacji, obowiązujące dokumenty, limity miejsc i inne ważne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia