KarieraNoweStudia CzęstochowaStudia medyczneStudia podyplomowe

Medycyna estetyczna dla lekarzy – UJD w Częstochowie

Medycyna estetyczna dla lekarzy – to propozycja studiów podyplomowych, przygotowana przez Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie i skierowana do absolwentów studiów lekarskich lub stomatologicznych.

Absolwent studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy“, proponowanych przez UJD w Częstochowie, uzyska kwalifikacje i praktyczne umiejętności z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej. Absolwent uzyska uprawnienia do wykonywania zabiegów produktowych z użyciem kwasu hialuronowego nieusieciowanego i usieciowanego, nici estetycznych, botoksu, produktów lipolitycznych i poprawiających kondycję skóry używanych w mezoterapii, produktów autologicznych, takich, jak osocze bogatopłytkowe i autologiczna fibryna.

Absolwent uzyska również kwalifikacje i praktyczne umiejętności do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem urządzeń najnowszej technologii w medycynie estetycznej takich, jak IPL – SHR, lasery, karboksyterapia, termoliza, plazma frakcyjna, HIFU, radiofrekwencja mikroigłowa. WIĘCEJ INFORMACJI

Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie ma w swojej ofercie studia podyplomowe z zakresu nauk społecznych, medycznych, pedagogicznych, ekonomicznych i wielu innych dziedzin.

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE NA UJD W CZĘSTOCHOWIE

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia