Kierunki studiów Zielona Górarodzaje studiów Zielona GóraStudiaStudia prawniczeStudia Zielona Góra

Studia prawnicze w Zielonej Górze

Kandydat zainteresowany pójściem na studia prawnicze w Zielonej Górze może podjąć naukę na kierunkach administracja oraz prawo. Ofertę dla kandydatów przygotował Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Kierunek administracja to studia I stopnia z możliwością kontynuowania nauki na studiach II stopnia magisterskich. Kierunek prawo to studia jednolite magisterskie. Poznaj studia prawnicze w Zielonej Górze trochę dokładniej w treści poniżej.

Prawo na Uniwersytecie Zielonogórskim

Absolwenci studiów są gotowi do podjęcia pracy zawodowej w szczególności w placówkach administracji państwowej, samorządowej i w przedsiębiorstwach, a także do kontynuowania rozwoju zawodowego w ramach aplikacji sądowej, prokuratorskiej, adwokackiej, notarialnej i radcowskiej.

Studia przygotowują do podejmowania współpracy międzynarodowej w dziedzinie usług prawnych, mediacji, pozwalają na zdobycie wiedzy prawnej dającej kwalifikacje do prowadzenia działalności gospodarczej.

Administracja na Uniwersytecie Zielonogórskim

Podstawowe cele kształcenia na kierunku administracja to wszechstronne przygotowanie do pracy w administracji rządowej, gospodarczej i samorządowej wraz z przysposobieniem do pełnienia tam funkcji menedżerskich.

Dzięki studiom na kierunku administracja przyszli urzędnicy posiądą umiejętności prawidłowego, sprawnego zarządzania i wykonywania zadań związanych z pracą w instytucjach państwowych oraz na stanowiskach w firmach prywatnych.

Kierunki studiów prawniczych w Zielonej Górze 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia prawnicze w Zielonej Górze. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia prawnicze.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Zielonej Górze.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia