Kierunki studiów Radomrodzaje studiów RadomStudiaStudia RadomStudia rolniczeżywność i żywienie człowieka

Studia rolnicze w Radomiu

Kandydaci, których interesują studia rolnicze w Radomiu zwrócą pewnie uwagę przede wszystkim na kierunek bezpieczeństwo i jakość produkcji żywności. Znaleźć go można wśród propozycji Uniwersytetu Radomskiego.

Jeśli szczególnie interesują Cię studia rolnicze i rolnicze kierunki studiów i planujesz rozpocząć studia w Radomiu, to niestety ten ośrodek akademicki nie ma zbyt wiele propozycji z tego zakresu. Może Cię zainteresować kierunek bezpieczeństwo i jakość produkcji żywności, który prowadzi Uniwersytet Radomski. Szczegółowe informacje znajdziesz pod linkiem poniżej, prowadzącym do opisu kierunku na stronie Wydziału Inżynierii Chemicznej i Towaroznawstwa.

Kierunki studiów rolniczych w Radomiu 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia rolnicze Radom. Interesujesz się nowoczesnym rolnictwem, zasadami hodowli zwierząt lub produkcją żywności i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia rolnicze w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Radomiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Radomiu:

Studia w Radomiu

Kierunki studiów w Radomiu

Rekrutacja na studia w Radomiu

Uczelnie Radom

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia