Studia społeczne w Koszalinie

Kierunki studiów społecznych w Koszalinie to możliwość podjęcia nauki na takich m.in kierunkach jak: BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE, DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA.

Studia społeczne w Koszalinie to propozycja uczelni publicznych: Politechniki Koszalińskiej, PWSZ Koszalin oraz koszalińskiej filii Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo wewnętrzne w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Koszalinie

W planie studiów na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, które prowadzi Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Koszalinie, zawartych jest wiele godzin zajęć terenowych, zaplanowanych do zrealizowania w celu pozyskania cennego doświadczenia, koniecznego do zdobycia efektów uczenia się. Studia kierowane są dla osób chcących pracować w strukturach zajmujących się przeciwdziałaniem zagrożeń występujących wewnątrz państwa.

W obecnych, niepewnych czasach istnieje potrzeba kształcenia specjalistów ds. bezpieczeństwa kraju, dlatego oferta Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa skupia się na edukowaniu w tym obszarze. Nauka opiera się na podstawowej wiedzy oraz treściach specjalnościowych. Ponadto w Uczelni funkcjonuje Akademickie Biuro Karier, które organizuje liczne kursy i szkolenia dokształcające w różnych dziedzinach wiedzy, w tym również o bezpieczeństwie Kraju.

Specjalności:

Kierunki studiów społecznych w Koszalinie 2023

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia społeczne Koszalin. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Koszalinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Koszalinie:

Studia w Koszalinie

Kierunki studiów w Koszalinie

Rekrutacja na studia w Koszalinie

Uczelnie Koszalin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia