Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Koszalinie

Interesują Cię studia społeczne w Koszalinie? Myślisz o tym, by podjąć studia dziennikarskie? Dowiedz się więcej o kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna!

Studia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna proponuje kandydatom Politechnika Koszalińska.

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Politechnice Koszalińskiej

Misją kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, który prowadzi Politechnika Koszalińska, jest szerokie kształcenie umiejętności komunikowania się. Opiera się ona na założeniu, że jakość stosunków międzyludzkich określona jest jakością wzajemnej komunikacji.

W trakcie nauki student zdobędzie wszechstronną wiedzę i umiejętności z zakresu komunikowania się. Przygotowanie specjalistyczne oparte na gruntownej wiedzy ogólnej, kierunkowej i warsztatowej stworzy mu szerokie możliwości zatrudnienia w mediach, firmach współpracujących z mediami, agencjami reklamowymi i portalami internetowymi, w szczególności z redakcjami informacyjnymi tych portali oraz w działach promocji firm i instytucji.

Specjalności:

  • dziennikarz redakcji online,
  • kreowanie marek w obszarze ekologii, zdrowia i wellness,
  • kreowanie wizerunku firmy i osób publicznych,
  • reklama w mediach.

Po zakończeniu nauki student będzie przygotowany do pracy w mass mediach (przede wszystkim w redakcji nowych mediów) i do prowadzenia działalności w zakresie public relations i reklamy. Wykształcenie zdobyte podczas studiów pozwoli mu na zatrudnienie w komórkach komunikacji społecznej w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych, na samodzielnych stanowiskach do spraw komunikacji społecznej w instytucjach państwowych i samorządowych, organizacjach politycznych, społecznych, kulturalnych, w agencjach marketingowych oraz agencjach public relations, domach mediowych, wydawnictwach prasowych.

Uczelnie prowadzące kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Koszalinie

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Koszalin. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Koszalinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Koszalinie:

Studia w Koszalinie

Kierunki studiów w Koszalinie

Rekrutacja na studia w Koszalinie

Uczelnie Koszalin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia