Studia społeczne w Szczecinie

Kierunki studiów społecznych w Szczecinie to możliwość podjęcia nauki na takich m.in kierunkach jak: BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE, BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE, SOCJOLOGIA, MEDIA I CYWILIZACJA, FAMILIOLOGIA itp. Studia społeczne w Szczecinie to propozycja przede wszystkim Uniwersytetu Szczecińskiego. Sprawdź ofertę Wydziału Humanistycznego.

Interesują Cię społeczne kierunki studiów w Szczecinie? Trzeba przyznać, że w tym ośrodku akademickim dostępne są różnorodne propozycje dla przyszłych “społeczników” – m.in. z zakresu bezpieczeństwa, dziennikarstwa, mediów, komunikacji, socjologii, politologii, kryminologii czy pracy socjalnej. Największy wybór studiów społecznych oferuje Uniwersytet Szczeciński. Mogą Cię także zainteresować kierunki studiów prowadzone przez uczelnie niepubliczne (m.in. Wyższa Szkoła Bankowa, Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum). Dowiedz się więcej, wybierając interesujące Cię pozycje z listy kierunków poniżej.

Kierunki studiów społecznych w Szczecinie 2023

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Szczecin. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Szczecinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia