Kierunki studiów SzczecinStudia społeczneStudia Szczecin

Bezpieczeństwo w biznesie i administracji w Szczecinie

Postaw na kierunek studiów, który dostarczy Ci gruntowną wiedzę z zakresu nauk społecznych, praw człowieka i zasad funkcjonowania państwa.

Jeśli interesują Cię studia społeczne w Szczecinie, to warto zauważyć, że coraz ciekawszą ofertę stanowią studia z zakresu nauk o bezpieczeństwie. Kierunek bezpieczeństwo w biznesie i administracji jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów w różnych sektorach administracji i biznesu, posiadających określone kwalifikacje i umiejętności. Gdzie można studiować ten kierunek w Szczecinie?

Bezpieczeństwo w biznesie i administracji na Uniwersytecie WSB Merito w Szczecinie

Studia na kierunku bezpieczeństwo w biznesie i administracji, które proponuje Uniwersytet WSB Merito Szczecin, pozwalają przyswoić wiedzę z zakresu funkcjonowania państwa, nauk społecznych i prawa – istotnych zagadnień w dobie globalizacji. Studenci zdobywają teoretyczną i praktyczną wiedzę opartą na nauce zgodnej z najnowszymi trendami w Polsce i na świecie.

Na studiach poznasz podstawową wiedzę ekonomiczną, a w szczególności tę z zakresu nauk o przedsiębiorczości. Dowiesz się jak ocenić ryzyko zawodowe, zidentyfikować zdarzenia wypadkowe, sprawować nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP. Zdobędziesz wiedzę z zakresu prawa i administracji.

Specjalności:

  • Administracja i finanse samorządowe
  • Bezpieczeństwo publiczne
  • Cyberbezpieczeństwo
  • Kryminologia i kryminalistyka
  • Zarządzanie kryzysowe

Perspektywy zawodowe:

  • jednostki administracji rządowej i samorządowej,
  • policja,
  • różnego rodzaju straż, służby, a także inspekcje.

Odwiedź stronę Uczelni i dowiedz się więcej.

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Szczecin. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Szczecinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia