KarieraKonferencjeNoweStudia Gdańsk

Studia w Gdańsku – konferencja Młodzi dla Fahrenheita

17 listopada 2021 roku odbędzie się konferencja “Młodzi dla Fahrenheita”, której głównym jest przybliżenie badań nad różnymi dziedzinami, dyscyplinami naukowymi prowadzonymi przez doktorantki i doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej.

Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska oraz Gdański Uniwersytet Medyczny tworzą Związek Uczelni w Gdańsku im. Daniela Fahrenheita. Działalność związku rozpoczęła się jesienią 2020 roku.

Już 𝟭𝟳 𝗹𝗶𝘀𝘁𝗼𝗽𝗮𝗱𝗮 𝗯𝗿. w godz. 𝟵:𝟯𝟬-𝟭𝟴:𝟯𝟬 odbędzie się konferencja 𝘔ł𝘰𝘥𝘻𝘪 𝘥𝘭𝘢 𝘍𝘢𝘩𝘳𝘦𝘯𝘩𝘦𝘪𝘵𝘢, podczas której przedstawiciele licznych dziedzin nauki opowiedzą o swoich badaniach. W programie znalazły się wystąpienia reprezentantów (linki do profilów Uczelni na Facebooku) Gdański Uniwersytet MedycznyUniwersytet Gdański i Politechnika Gdańska tworzących #FarU.

Tematyka wystąpień dotyczyć będzie różnych zagadnień, m.in. zdrowej żywności, toksyn, fizyki i cząsteczek, leków na różne choroby i pandemie, aspektów prawnych ochrony dziedzictwa, architektury gdańskiej.

Spotkanie w formie stacjonarnej odbędzie się w Domu Uphagena, (ul. Długa 12, Gdańsk), a transmisja online będzie dostępna na platformie ZOOM: https://bit.ly/3C9MQqi.

Więcej informacji na stronie: www.domuphagena.pl

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia