Kierunki studiów Siedlcenewrodzaje studiów SiedlceStudiaStudia SiedlceStudia z zarządzania

Studia z zarządzania w Siedlcach

Uczelnią, która oferuje studia z zarządzania jest Uniwersytet w Siedlcach. Poznaj dokładniej moduły fakultatywne!

Kandydaci na studia z zarządzania w Siedlcach, którzy planują podjąć naukę w nowym roku akademickim, nie mają wielkiego wyboru. Uniwersytet w Siedlcach proponuje studia na kierunku zarządzanie, w ramach którego dostępne są specjalności: zarządzanie finansami i rachunkowość; zarządzanie przedsiębiorstwem oraz biznes międzynarodowy.

Zarządzanie na UWS w Siedlcach

Interesuje Cię planowanie, organizowanie, decydowanie, motywowanie i kontrolowanie? Wydział Nauk Społecznych UPH ma dla Ciebie propozycję doskonałą – studia licencjackie na kierunku zarządzanie.

Jak wyglądają perspektywy zawodowe absolwentów?

  • możesz zostać menadżerem, team leaderem, w przedsiębiorstwach, instytucjach finansowych oraz podmiotach administracji publicznej,
  • odnajdziesz się jako ekspert, doradca i konsultant w obszarze organizacji i zarządzania oraz będziesz przygotowany do prowadzenia własnej firmy,
  • a może, wybierając odpowiedni moduł, zostaniesz managerem klubu sportowego, kierownikiem drużyny, doradcą lub konsultantem na rynku sportowym?

Dowiedz się więcej korzystając z poniższych linków!

Kierunki studiów z zarządzania w Siedlcach 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie Siedlce. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zarządzanie w Warszawie

Gdzie studiować kierunek zarządzanie w Warszawie? Poznaj kierunki oraz oferowane specjalności.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Siedlcach.

Studia w Siedlcach

Kierunki studiów w Siedlcach

Rekrutacja na studia w Siedlcach

Uczelnie Siedlce

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia