Kierunki studiów RzeszównewStudia RzeszówStudia z zarządzaniaTOP RzeszówTop studia

Zarządzanie w Rzeszowie

Chcesz wybrać studia na kierunku zarządzanie w Rzeszowie? Chcesz dowiedzieć się, czym się różnią propozycje poszczególnych rzeszowskich uczelni wyższych?

Studia na kierunku zarządzanie proponuje Politechnika Rzeszowska. Mają go w swoich ofertach również dwie rzeszowskie uczelnie niepubliczne: WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W dalszej części artykułu wyjaśnimy, jakie są różnice pomiędzy programami nauczania na tych uczelniach.

Czy warto studiować zarządzanie?

Celem kierunku studiów zarządzanie jest kształcenie specjalistów i konsultantów z zakresu szeroko rozumianego biznesu, z możliwością specjalizacji w obszarach, które są związane z rozwojem i doskonaleniem organizacji.

Podczas studiów na kierunku zarządzanie student zdobędzie interdyscyplinarną wiedzę na temat: funkcjonowania organizacji biznesowych na różnych szczeblach zarządzania i wykorzystywania w tych obszarach różnorodnych instrumentów, metod i narzędzi analitycznych i organizatorskich.

Dzięki ukończeniu kierunku absolwenci będą posiadali również wiedzę i umiejętności przydatne do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Zarządzanie w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej

Jeśli wybierzesz studia, które proponuje WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, będziesz mieć okazję skorzystać z wyjątkowej oferty dydaktycznej, zwanej „Nowy Kierunek Studiowania – ADMINISTRACJA // ZARZĄDZANIE”. Jest to propozycja dla osób wahających się i niezbyt pewnych, który kierunek będzie dla nich bardziej interesujący. Nie musisz podejmować decyzji o wyborze jednego z nich w momencie składania podania o przyjęcie na studia. Zostaniesz przyjęty na pierwszy rok studiów, będzie on wspólny dla obu kierunków. Przedmioty, które zaproponuje Ci Uczelnia w pierwszym i drugim semestrze, mają charakter ogólny i wprowadzający. Dzięki temu będziesz mieć czas na podjęcie decyzji o wyborze konkretnego kierunku studiów. Decyzję czy będzie to „ADMINISTRACJA” czy „ZARZADZANIE” podejmiesz dopiero pod koniec I roku. Wtedy też dokonasz wyboru specjalności. W kolejnych latach będziesz już zdobywać specjalistyczną wiedzę z zakresu kierunku, który wybierzesz.

Specjalności podstawowe na kierunku zarządzanie:

Specjalności dodatkowe na kierunku zarządzanie:

Po ukończeniu studiów pierwszego stopnia na kierunku “zarządzanie” możesz kontynuować naukę na studiach drugiego stopnia na kierunku “administracja” na jednej ze specjalności np. o charakterze biznesowym:

Zarządzanie na Politechnice Rzeszowskiej

Absolwent studiów na kierunku zarządzanie, który ma w swojej ofercie Politechnika Rzeszowska, będzie posiadał wiedzę i umiejętności niezbędne do prowadzenia własnej firmy. Będzie mógł również realizować powierzone zadania w zakresie różnych funkcji zarządzania w firmach i instytucjach (przedsiębiorstwa o różnym profilu działalności: produkcyjne, handlowe, usługowe; firmy doradcze; instytucje otoczenia biznesu; instytucje zajmujące się badaniem rynku i prowadzeniem działalności marketingowej; organy administracji publicznej).

Specjalności:

  • Zarządzanie finansami
  • Zarządzanie jakością
  • Nowoczesny marketing
  • Zarządzanie projektami
  • Zarządzanie międzynarodowe

Zarządzanie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Decydując się na studia z zarządzania, które prowadzi Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, wybierasz kierunek przyszłościowy, mocno związany ze stale rozwijającą się branżą Human Resources. Absolwenci zarządzania w WSIiZ mogą podjąć pracę w działach odpowiadających za różne dziedziny zarządzania, m.in.: zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie kryzysowe, zarządzanie projektami, zarządzanie jakością, zarządzanie produkcją, marketing i nowe media.

Specjalności:

  • Zarządzanie międzynarodowe
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Poznaj kierunek zarządzanie, zobacz film!

Zarządzanie – WSIiZ

Poznaj szczegóły wybierając kierunek z listy poniżej!

Kierunek zarządzanie w Rzeszowie

Więcej informacji o kierunkach, innych propozycjach studiów z zakresu nauk o zarządzaniu, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia zarządzanie Rzeszów. Interesujesz się zagadnieniami dotyczącymi zarządzania, myślisz o karierze w zarządzaniu i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia zarządzanie w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Rzeszowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów

Udostępnij na:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia