Uczelnie publiczneUczelnie Warszawa

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, rekrutacja, kierunki studiów

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie to jedna z największych, a zarazem najbardziej prestiżowych uczelni w kraju. SGGW to wysoki poziom nauczania, centra badawcze z najnowocześniejszym sprzętem, ciekawe praktyki i zaangażowani w swoją pracę dydaktycy.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie proponuje kandydatom studia przyrodnicze, biologiczne, rolnicze, techniczne, informatyczne, ekonomiczne, pedagogiczne, społeczne, turystyczne… Każdy kandydat na studia w Warszawie znajdzie tu coś ciekawego dla siebie. Warto sprawdzić również studia podyplomowe oraz ofertę studiów MBA.

Jak przystało na nowoczesną uczelnię XXI wieku, kampus zapewnia studentom wszystko, czego potrzebują. Na 72 ha powierzchni w sercu zielonego Ursynowa w Warszawie możesz mieszkać, uczyć się i spędzać czas ze znajomymi. Na miejscu znajdziesz m.in.: kultowy klub Dziekanat, basen, hale sportowe, boiska i kryte korty tenisowe, kuszące zielenią trawniki, gdzie w ciepłe popołudnia i wieczory można grać w badmintona oraz integrować się przy grillu, a nawet kino letnie wyświetlane na ścianie akademika!

W SGGW poznasz też przyjaciół na całe życie. W 14 doskonale wyposażonych domach studenckich czeka na Was 4 000 miejsc. Do wyboru macie 62 koła studenckie, AZS, Ludowy Zespół Artystyczny „Promni” oraz uczelniany chór. Bo nic tak nie łączy, jak wspólna pasja!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia