NowePolecane uczelnieUczelnieUczelnie publiczneUczelnie Warszawa

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, rekrutacja, kierunki studiów

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie to jedna z największych, a zarazem najbardziej prestiżowych uczelni w kraju. SGGW to wysoki poziom nauczania, centra badawcze z najnowocześniejszym sprzętem, ciekawe praktyki i zaangażowani w swoją pracę dydaktycy.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie proponuje kandydatom studia przyrodnicze, biologiczne, rolnicze, techniczne, informatyczne, ekonomiczne, pedagogiczne, społeczne, turystyczne… Każdy kandydat na studia w Warszawie znajdzie tu coś ciekawego dla siebie. Warto sprawdzić również studia podyplomowe oraz ofertę studiów MBA.

www.sggw.edu.pl/rekrutacja

Informator SGGW dla kandydatów na studia 2024/2025

Jak przystało na nowoczesną uczelnię XXI wieku, kampus zapewnia studentom wszystko, czego potrzebują. Na 72 ha powierzchni w sercu zielonego Ursynowa w Warszawie możesz mieszkać, uczyć się i spędzać czas ze znajomymi. Na miejscu znajdziesz m.in.: kultowy klub Dziekanat, basen, hale sportowe, boiska i kryte korty tenisowe, kuszące zielenią trawniki, gdzie w ciepłe popołudnia i wieczory można grać w badmintona oraz integrować się przy grillu, a nawet kino letnie wyświetlane na ścianie akademika!

W SGGW poznasz też przyjaciół na całe życie. W 14 doskonale wyposażonych domach studenckich czeka na Was 4 000 miejsc. Do wyboru macie 62 koła studenckie, AZS, Ludowy Zespół Artystyczny „Promni” oraz uczelniany chór. Bo nic tak nie łączy, jak wspólna pasja!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia