Kierunki studiówKierunki studiów KatowiceStudia KatowiceStudia psychologiczne

Uczelnie niepaństwowe z Katowic kuszą maturzystów studiami z psychologii

Na uczelniach państwowych zabraknie miejsc dla wszystkich chętnych, którzy chcą podjąć studia na kierunku psychologia. Wielu kandydatów będzie pękać z dumy, bo zostaną przyjęci na studia i od października zaczną naukę. Inni zdecydują się na podjęcie kształcenia na którejś z uczelni niepaństwowych w Katowicach. Sprawdzamy, jaką ofertę studiów psychologicznych przygotowały uczelnie niepaństwowe z Katowic i aglomeracji śląskiej dla tegorocznych kandydatów.

W Katowicach działa kilka uczelni niepaństwowych a ich oferta obejmuje wiele atrakcyjnych kierunków studiów. Także tych, które cieszą się największą popularnością wśród kandydatów. Chcesz studiować kierunek psychologia, prawo czy informatykę? Nie ma problemu. Jedynym problemem mogą być opłaty, bo za studia na uczelniach niepaństwowych trzeba jednak zapłacić. Poznaj ofertę, jaką dla kandydatów przygotowały uczelnie niepaństwowe z Katowic.

Psychologia na uczelniach niepaństwowych w Katowicach

Ten rok jest kolejnym, w którym dostanie się na uczelnię państwową na kierunek psychologia będzie wielkim wyczynem. W latach poprzednich często liczba kandydatów na psychologię przewyższała 20 osób na jedno miejsce. Obłęd. Alternatywą może być więc wybór kierunku psychologia na jednej z katowickich uczelni niepaństwowych. Które uczelnie ją oferują?

Studia jednolite magisterskie znajdziecie na dwóch uczelniach niepaństwowych.

Akademia Górnośląska (dawniej GWSH) przygotowała w Katowicach studia z bogatą ofertą specjalności.

  • Psychologia zarządzania
  • Psychologia kliniczna
  • Psychologia kliniczna dzieci i młodzieży
  • Psychologia interwencyjna

Więcej o specjalnościach przeczytać można na: Psychologia – Akademia Górnośląska w Katowicach

Uczelnią, które również przygotowała bogatą propozycję w zakresie studiów psychologicznych jest Uniwersytet SWPS w Katowicach. Kandydaci mogą wybierać albo studia jednolite magisterskie albo studia I stopnia. Na studiach I stopnia proponowane są kierunki: psychologia oraz unikatowy psychokryminalistyka. Na studiach jednolitych magisterskich, które realizowane są w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym uczelnia proponuje trzy ścieżki kształcenia:

  • Psychologia kliniczna człowieka dorosłego
  • Psychologia w biznesie i organizacjach
  • Psychologia sądowa

Więcej informacji o kierunku psychologia i specjalnościach na SWPS znajdziesz: https://swps.pl/oferta/katowice/studia-jednolite-magisterskie/psychologia

Ofertę studiów psychologicznych uzupełnia jeszcze na uczelni kierunek Psychologia – Jednolite studia magisterskie dla magistrów i licencjatów

Studia psychologiczne w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Gliwicach to oferta kierunku, który realizowany jest jako studia I stopnia. Uczelnia przygotowała dla kandydatów wiele atrakcyjnych specjalności.

Obrazu bogactwa propozycji studiów psychologicznych na Śląsku dopełnia oferta kierunku w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Są to studia jednolite magisterskie

Chcesz poznać szczegóły oferty? Wybierz uczelnię i kierunek z listy zamieszczonej poniżej i dowiedz się więcej o obowiązujących w rekrutacji zasadach oraz wysokości opłat, które będziesz ponosić w związku z nauką.

Kierunek psychologia na uczelniach niepaństwowych w Katowicach i województwie śląskim

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia psychologiczne Katowice. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia