NoweRankingiStudia WarszawaStudia z zarządzania

Szkoła Główna Handlowa w rankingu FT Masters in Management 2022

Magisterski kierunek Zarządzanie, prowadzony przez SGH w Warszawie, znalazł się w setce najlepszych na świecie, wyróżnionych w rankingu Financial Times Masters in Management 2022.

12. września 2022 roku brytyjski dziennik “The Financial Times” opublikował ranking programów magisterskich z zakresu zarządzania “Masters In Management“. Magisterski kierunek Zarządzanie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie znalazł się wśród stu najlepszych na świecie – jako jedyny polski program w tym zestawieniu.

Rankingi kierunków dziennika “The Financial Times” oceniają przede wszystkim powodzenie absolwentów na rynku pracy. Obecność w setce najlepszych potwierdza wysoką jakość kształcenia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i renomę, jaką cieszą się jej absolwenci na rynku pracy. 

SGH w ostatnim czasie uzyskała prestiżową akredytację EQUIS, która przyznawana jest najlepszym uczelniom biznesowym na świecie oraz certyfikację BSIS IMPACT, która potwierdza wpływ SGH na otoczenie społeczno-gospodarcze oraz rolę w budowaniu społecznej odpowiedzialności uczelni.

Szczegółowe informacje o rankingu Masters in Management 2022: Tabela rankingowa 

(Informacja prasowa SGH)

SPRAWDŹ TAKŻE: SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia