Kierunki studiów KrakówStudia artystyczneStudia Kraków

Sztuka i edukacja w Krakowie

Studia na kierunku sztuka i edukacja to doskonała propozycja dla tych kandydatów, którzy chcą w przyszłej pracy zawodowej tworzyć artystyczną ofertę edukacyjną dla różnych grup wiekowych, organizować i oceniać uczestników działań dydaktycznych i realizować się w szerokim obszarze kultury.

Kierunek studiów sztuka i edukacja ma w swojej ofercie Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Na studiach I stopnia (licencjackich) na tym kierunku studenci uczą się m.in. tworzyć ofertę edukacyjną pozwalającą zdobyć umiejętności z danego obszaru wiedzy, jak również organizować i oceniać pracę uczestników działań dydaktycznych.

Jak wyglądają perspektywy zawodowe absolwentów tego kierunku sztuka i edukacja?
Absolwenci posiadać będą umiejętności kreatywnej współpracy w obrębie publicznych i niepublicznych instytucji edukacyjnych, instytucji kultury, fundacji i stowarzyszeń z obszaru kultury oraz w podmiotach art-biznesu. Zdobędą także kwalifikacje do prowadzenia szeroko rozumianych działań edukacyjnych w różnych grupach wiekowych i obszarach oraz do wykonywania prac z zakresu sztuk wizualnych w technologiach współczesnych i tradycyjnych.

Absolwent studiów licencjackich może kontynuować naukę na studiach II stopnia – sztuka i edukacja.

Odwiedź stronę Uczelni

Więcej informacji o kierunkach artystycznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia artystyczne Kraków. Interesujesz się sztuką zarówno w kontekście sztuk plastycznych lub muzycznych i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia artystyczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Krakowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia