Kierunki studiówKierunki studiów OlsztynNoweStudia artystyczneStudia Olsztyn

Sztuki wizualne w Olsztynie

Jeśli interesują Cię sztuki wizualne, zarówno te tradycyjne, jak i nowoczesne, to Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie ma dla Ciebie ciekawą propozycję!

Studia na kierunku sztuki wizualne to propozycja studiów na Wydziale Sztuki, którą przygotował dla kandydatów Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Postaw na kreatywność! Zostań projektantem, grafikiem, fotografem, filmowcem, artystą – po tych studiach bez problemu znajdziesz swoje miejsce na rynku sztuk wizualnych.

W Instytucie Sztuk Pięknych poznasz i pogłębisz klasyczne techniki malarstwa, rysunku, grafiki warsztatowej i rzeźby oraz profesjonalne narzędzia i programy graficzne, które pozwolą na wielokierunkowe, kreatywne działania w środowisku mediów cyfrowych. Ucz się pod okiem wykwalifikowanych i aktywnych artystów, którzy przygotują Cię do działalności twórczej i odnalezienia się na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Rozwijaj się poprzez realizację indywidualnych projektów artystycznych, dzięki czemu sztuka i design otworzą się na Twoje pokłady kreatywności.

Perspektywy zawodowe:

  • agencje reklamowe,
  • wydawnictwa,
  • studia animacji, projektowania gier, efektów specjalnych,
  • media,
  • praca jako artysta freelancer projektujący dla firm, korporacji, przedsiębiorstw
  • muzea,
  • domy kultury, grupy plastyczne,
  • animator działań twórczych,
  • ośrodkach i instytucjach kultury, sztuki i edukacji pozaszkolnej.

Kierunek sztuki wizualne w Olsztynie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia artystyczne Olsztyn. Interesujesz się sztuką zarówno w kontekście sztuk plastycznych lub muzycznych i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia artystyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia