KarieraStudia GdańskStudia medyczneStudia podyplomoweStudia sportowe

Trener medyczny – Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

Trener medyczny to nowość w ofercie studiów podyplomowych, na które zaprasza Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku. Propozycja ta może szczególnie zainteresować fizjoterapeutów, dietetyków i sportowców.

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Trener medyczny, dedykowane fizjoterapeutom, dietetykom, sportowcom, a także wszystkim zainteresowanym osobom posiadającym wyższe wykształcenie, które m.in. pracują w zawodzie trenera personalnego i chcą podjąć te studia.

Trening medyczny to specjalistyczny rodzaj aktywności, która ma na celu poprawę zdrowia, kondycji i sprawności fizycznej osób z różnymi schorzeniami lub ograniczeniami fizycznymi, lecz również dla osób zdrowych, które chcą utrzymać lub poprawić swoje zdrowie fizyczne oraz psychofizyczne (również w zakresie profilaktyki zdrowotnej).

Studia podyplomowe będą prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wiedzę z zakresu medycyny, fizjologii i treningu sportowego oraz są w stanie dostosować program treningowy do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta.

2-semestralne studia podyplomowe będą realizowane w formie hybrydowej (on-line oraz zajęcia stacjonarne w pracowniach specjalistycznych uczelni).

Szczegółowe informacje na stronie Uczelni: www.wsz.pl/trener-medyczny/

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA ZDROWIA W GDAŃSKU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku i woj. pomorskim:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia