Turystyka i rekreacja – SGTiH Vistula w Warszawie

Kierunek Turystyka i rekreacja, który prowadzi Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie, posiada prestiżową akredytację THE-ICE (The International Centre of Excellence in Tourism and Hospitality Education). To jeden z dwóch najważniejszych na świecie certyfikatów przyznawanych uczelniom kształcącym na potrzeby branż zajmujących się turystyką, rekreacją, organizacją wydarzeń i sztuką kulinarną. Akredytacja THE-ICE jest rozpoznawalnym na całym świecie znakiem najwyższej jakości, dowodem uznania dla kultury otwartości, współpracy z branżą i silnych powiązań nauki z praktyką.

Studia na kierunku Turystyka i rekreacja swoją popularność zawdzięczają szerokim perspektywom rozwoju, jakie oferują swoim absolwentom. Praca w branży turystyczno-rekreacyjnej to połączenie interesującego zajęcia i rozwoju osobistego. To także odpowiedzialność za osoby, które decydują się na korzystanie z usług biura podróży, hotelu, restauracji, klubu fitness czy organizatora kongresu, oczekując profesjonalnej organizacji oraz satysfakcji ze współpracy i dostarczonych usług.

Celem studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych w działalności przedsiębiorstw szeroko pojętej branży turystycznej. Zdobędziesz także niezbędną wiedzę z zakresu marketingu, prawa, zarządzania zasobami ludzkimi i innych dziedzin istotnych dla pracy w turystyce, hotelarstwie, gastronomii i rekreacji.  Ponadto zapoznasz się z najnowszymi technologiami informatycznymi i zagadnieniami z zakresu stosunków międzykulturowych oraz oddziaływania człowieka na otoczenie. Teorię uzupełnisz praktyką.

Specjalności:

  • Hotelarstwo i gastronomia
  • Turystyka biznesowa
  • Turystyka czasu wolnego
  • Rekreacja w turystyce

Więcej informacji o kierunku – TURYSTYKA I REKREACJA W SGTIH VISTULA

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZKOŁA GŁÓWNA TURYSTYKI I HOTELARSTWA VISTULA W WARSZAWIE – REKRUTACJA NA STUDIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia