Studia turystyczne w Białymstoku

Na ten moment studia turystyczne w Białymstoku oferuje Politechnika Białostocka. Właśnie tam można podjąć naukę na kierunku TURYSTYKA I REKREACJA.

W czasie studiów oferowanych przez Politechnikę Białostocką jest szansa zdobycia interdyscyplinarnej wiedzy potrzebnej osobom, które chcą się zajmować turystyką i rekreacją. Do profesjonalnego zarządzania przedsiębiorstwem turystycznym przyda się Wam wiedza z zakresu ekonomii, geografii turystycznej, zarządzania przedsiębiorstwem turystycznym, socjologii czasu wolnego, zrównoważonego gospodarowania środowiskiem.

Kierunki studiów turystycznych w Białymstoku

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia turystyczne Białystok. Interesujesz się różnymi formami ruchu turystycznego, myślisz o tym, by go w przyszłości organizować i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia turystyczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Białymstoku.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia