Kierunki studiów LublinStudia LublinStudia z zarządzaniaTOP Lublin

Zarządzanie – Lubelska Akademia WSEI

Interesują Cię studia z zakresu nauk o zarządzaniu w Lublinie? Dowiedz się więcej o studiach na kierunku zarządzanie – propozycji Akademii WSEI w Lublinie.

Myślisz o założeniu własnej firmy? Chcesz być dobrym szefem, ale nie jesteś pewny, jakie kompetencje i umiejętności powinieneś posiadać? A może chciałbyś być menedżerem w dużej korporacji gdzie potrzebne jest odpowiednie wykształcenie, ale nie wiesz gdzie go zdobyć? Lubelska Akademia WSEI proponuje kandydatom studia licencjackie na kierunku Zarządzanie.

Zarządzanie to kierunek studiów, którego absolwenci zostają wyposażeni w wiedzę o teoretycznych i praktycznych aspektach funkcjonowania współczesnych przedsiębiorstw, instytucji gospodarczych i administracyjnych, krajowych i międzynarodowych. To kierunek dla ludzi kreatywnych i otwartych, którzy chcą osiągnąć sukces w prowadzeniu własnej firmy lub na stanowiskach menedżerskich w prywatnych przedsiębiorstwach czy administracji państwowej.

Specjalności:

  • Zarządzanie w biznesie
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Po studiach I stopnia jest możliwość kontynuacji studiów z zakresu „Zarządzania” na studiach II stopnia (bezpłatne studia stacjonarne prowadzone w systemie dualnym).

Sprawdź wszystkie propozycje studiów w WSEI w Lublinie, zapisz się już dziś!rekrutacja.wsei.lublin.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lubelska Akademia WSEI

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia