Zarządzanie – Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

Interesują Cię studia z zakresu nauk o zarządzaniu w Lublinie? Dowiedz się więcej o studiach na kierunku zarządzanie – propozycji WSEI w Lublinie.

Myślisz o założeniu własnej firmy? Chcesz być dobrym szefem, ale nie jesteś pewny, jakie kompetencje i umiejętności powinieneś posiadać? A może chciałbyś być menedżerem w dużej korporacji gdzie potrzebne jest odpowiednie wykształcenie, ale nie wiesz gdzie go zdobyć? Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie proponuje kandydatom studia licencjackie na kierunku Zarządzanie.

Zarządzanie to kierunek studiów, którego absolwenci zostają wyposażeni w wiedzę o teoretycznych i praktycznych aspektach funkcjonowania współczesnych przedsiębiorstw, instytucji gospodarczych i administracyjnych, krajowych i międzynarodowych. To kierunek dla ludzi kreatywnych i otwartych, którzy chcą osiągnąć sukces w prowadzeniu własnej firmy lub na stanowiskach menedżerskich w prywatnych przedsiębiorstwach czy administracji państwowej.

Specjalności:

  • Zarządzanie w biznesie
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Po studiach I stopnia jest możliwość kontynuacji studiów z zakresu „Zarządzania” na studiach II stopnia (bezpłatne studia stacjonarne prowadzone w systemie dualnym).

Sprawdź wszystkie propozycje studiów w WSEI w Lublinie, zapisz się już dziś!rekrutacja.wsei.lublin.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INNOWACJI W LUBLINIE

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia