NoweStudia humanistyczneStudia podyplomoweStudia Poznań

Tworzenie w nowych mediach – WSJO w Poznaniu

Przyciągające uwagę i nietuzinkowe, oryginalne prezentowanie treści to wymóg nowoczesnych mediów, spójne z oczekiwaniami współczesnego odbiorcy. Dowiedz się więcej o studiach podyplomowych Tworzenie w nowych mediach, które proponuje Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu.

Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu zaprasza na nowe hybrydowe studia podyplomowe na kierunku Tworzenie w nowych mediach.

Kierunek powstał z myślą o osobach, które chcą w praktyczny sposób pogłębić swoją wiedzę i udoskonalić umiejętności związane z tworzeniem oraz promowaniem treści kulturowych w świecie mediów. Studia zaprojektowano z myślą o osobach angażujących się w kreowanie przestrzeni dla kultury w nowoczesnych mediach. Osób, które chcą aktywnie i skutecznie zarządzać informacją kulturową, w tym m.in. do animatorów, dziennikarzy, krytyków, organizatorów, ekspertów, niezależnych twórców treści internetowych.

Oferta przeznaczona jest dla osób, które ukończyły studia I lub II stopnia.

Zajęcia odbywają się przez 2 semestry, łącznie 160 godzin zajęć. Forma studiów: hybrydowa (zajęcia online + 3 zjazdy stacjonarnie).

Więcej informacji na stronie Uczelni

Sprawdź także: STUDIA PODYPLOMOWE we WSJO

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH W POZNANIU – DLA KANDYDATA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia