Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie – rekrutacja, kierunki studiów

WSIZ w Rzeszowie to największa niepubliczna uczelnia na Podkarpaciu. Jako lider w regionie i jedna z najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce wyznacza ona standardy w jakości edukacji oraz organizacji działania placówki. Sprawdź, jakie kierunki ma w swojej ofercie!

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania kształci specjalistów w cieszących się ogromną popularnością dziedzinach takich jak Projektowanie gier komputerowych, Psychologia czy Filologia angielska. Wysoka jakość kształcenia jest doceniana przez instytucje nie tylko z Polski, ale również z zagranicy – WSIZ jako jedyna z Podkarpacia i jedna z niewielu w kraju jest zaliczana do uczelni o klasie międzynarodowej. Ten status ma swoje odbicie również w ofercie uczelni, posiada ona bowiem bogatą ofertę kierunków prowadzonych w jęz. angielskim.

Uczelnia jest zarządzana w sposób nowoczesny: jej model organizacji pracy jest oparty na wzorach anglosaskich. Konsekwencją nowoczesnego podejścia do organizacji pracy uczelni jest uczenie w sposób przystający do potrzeb współczesnego rynku pracy z wykorzystaniem technologii ułatwiającej studentom przyswajanie wiedzy. Studenci mają możliwość zdobycia wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych w kraju oraz za granicą dzięki szeroko zakrojonej współpracy uczelni z ośrodkami badawczymi, instytucjami i firmami oraz w ramach programu Erasmus+, w którym uczelnia również bierze udział.

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Studia II stopnia:

Studia anglojęzyczne:

Studia podyplomowe:

WSIZ w swej ofercie posiada również studia podyplomowe. Informacje o prowadzonych w ten sposób kierunkach można znaleźć tutaj.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia