Kierunki studiów WarszawaStudia WarszawaWydziały

Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego

Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW (dawniej Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych) jest jedną z największych tego typu jednostek dydaktyczno-badawczych, nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Studenci Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW nie tylko zdobywają wszechstronne i przydatne w późniejszym życiu zawodowym wykształcenie, ale też rozwijają swoje zainteresowania i pasje, zgodnie z wiekową tradycją uniwersytecką. Co roku kilkuset najlepszych studentów ma okazję wyjechać na kilkumiesięczne studia do liczących się uniwersytetów zagranicznych, zarówno w Europie, jak i na całym świecie. 

Kierunki studiów I stopnia na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW:

  • BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE
  • EUROPEAN POLITICS AND ECONOMICS
  • EUROPEISTYKA – INTEGRACJA EUROPEJSKA
  • ORGANIZOWANIE RYNKU PRACY
  • POLITOLOGIA
  • POLITYKA SPOŁECZNA
  • STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Warszawa. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia