Wydział Pedagogiki UKW w Bydgoszczy

Chcesz rozpocząć studia w roku akademickim 2021/2022? Szczególnie interesują Cię pedagogiczne kierunki studiów w Bydgoszczy? Sprawdź koniecznie najnowszą ofertę studiów jednolitych magisterskich i I stopnia, przygotowaną przez Wydział Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Przeczytaj opisy kierunków prowadzonych na Wydziale i dowiedz się więcej!

Wydział Pedagogiki jest jedną z najstarszych i największych jednostek naszej uczelni. Początki „bydgoskiej pedagogiki” sięgają 1969 roku. Obecnie Wydział zatrudnia m.in. 5 profesorów i 13 doktorów habilitowanych oraz 40 doktorów. Dziekanem Wydziału Pedagogiki jest dr hab. Helena Ostrowicka, prof. uczelni. Atutem Wydziału Pedagogiki jest doświadczona kadra akademicka, wybitni naukowcy, specjaliści, praktycy. Wydział Pedagogiki zapewnia kształcenia od licencjatu do doktoratu. Oferuje studia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Kierunki studiów w Bydgoszczy 2021/2022 – Wydział Pedagogiki UKW

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Serwis dla kandydatów na studia na UKW: rekrutacja.ukw.edu.pl


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYDZIAŁ PEDAGOGIKI UNIWERSYTETU KAZIMIERZA WIELKIEGO W BYDGOSZCZY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia