Studia GdańskWydarzenie TygodniaZ życia uczelni

Wynalazek a biznes – UG poleca webinarium Uczelni Fahrenheita

15 czerwca Centra Transferu Technologii Uczelni Fahrenheita: Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zapraszają na webinarium “Wynalazek a biznes”.

Zagadnieniom wdrażania innowacyjności na rynek poświęcone będzie webinarium “Wynalazek a biznes” organizowane przez Centra Transferu Technologii Uczelni Fahrenheita: Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Webinarium odbędzie się 15 czerwca, w godz. od 11:00 do 12:00. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja.

Zarejestruj się: Link do rejestracji

Webinarium rozpocznie się wprowadzeniem Damiana Kuźniewskiego − Dyrektora Centrum Transferu Wiedzy i Technologii PG. Prelegentami będą Agnieszka Cichocka oraz Marek Trojanowicz.

Podczas spotkania poruszane będą takie zagadnienia, jak: dobre praktyki we współpracy z funduszami Venture Capital, ścieżki udanej współpracy z VC, przebieg negocjacji umów z VC, oczekiwania inwestorów, jak przygotować się do rozmowy z VC, korzyści dla naukowca z założenia spin-offu i start-upu.

Więcej informacji na ten temat na stronie UG

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET GDAŃSKI – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia