Kierunki studiów WarszawaNoweStudia artystyczneStudia WarszawaUczelnieUczelnie niepubliczneUczelnie Warszawa

Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie – rekrutacja, kierunki studiów

Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie (Warsaw School of Arts) to jedyna uczelnia artystyczna w Polsce, w której można uzyskać wyższe wykształcenie w dziedzinie charakteryzacji. WSA zajmuje się kompleksowym i profesjonalnym nauczaniem w dziedzinie charakteryzacji teatralno- filmowej, kostiumu i rekwizytu scenicznego oraz projektowania graficznego.

Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie jest obecnie jedyną w kraju uczelnią kształcącą w zakresie charakteryzacji oraz kostiumografii w ich wspólnym ujęciu na poziomie studiów wyższych o profilu praktycznym.

Studia na kierunku Charakteryzacja i Kostiumografia wyróżniają się wszechstronnym, innowacyjnym programem nauczania, opartym w strukturze organizacji zajęć na światowym kształceniu modułowym, który umożliwia jednoczesne rozwijanie umiejętności w zakresie charakteryzacji i projektowania kostiumów oraz umiejętności plastycznych.

Autorski program został opracowany przy udziale specjalistów, zawodowców z branży oraz artystów z wieloletnim dorobkiem w zakresie sztuki. Program został również w pełni dostosowany do wymagań rynku zawodowego i nakierowany jest na profesjonalizm i przedsiębiorczość artystyczną oraz integralność z rynkiem pracy.

Po ukończeniu studiów absolwent otrzymuje tytuł licencjat w wybranej specjalności: artysta-charakteryzator lub artysta-kostiumograf.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA ARTYSTYCZNA W WARSZAWIE – REKRUTACJA NA STUDIA, AKTUALNOŚCI

CZYTAJ TAKŻE – Studia artystyczne Warszawa:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia