Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku – rekrutacja, kierunki studiów

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku zajmuje się kształceniem studentów już od ponad 25 lat. Sprawdź, które kierunki z jej oferty są odpowiednie dla Ciebie!

Białostocka Wyższa Szkoła Ekonomiczna kieruje swą ofertę do osób zainteresowanych nabyciem kompetencji w dziedzinach szeroko rozumianego biznesu oraz cieszącej się ogromną popularnością informatyki. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas studiów na kierunkach oferowanych przez WSE umożliwiają szybkie znalezienie interesującej pracy w dynamicznie rozwijających się obszarach gospodarki.

Uczelnia współpracuje z wieloma ośrodkami akademickimi i innymi instytucjami w kraju i za granicą, biorąc aktywny udział w procesie integracji europejskiej i międzynarodowej. Uczelniany System Zapewnienia Jakości Kształcenia monitoruje jakość zajęć prowadzonych na uczelni, czego konsekwencją jest prowadzenie zajęć w sposób przystający do aktualnej sytuacji na rynku pracy. Studenci mogą zdobywać wiedzę i umiejętności praktyczne nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą, m.in. w ramach programu Erasmus+.

Studia I stopnia:

Studia II stopnia (uzupełniające):

Studia podyplomowe:

Informacje o prowadzonych na WSE w Białymstoku kierunkach studiów podyplomowych można znaleźć tutaj.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia