Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaStudia artystyczneStudia społeczneStudia Warszawa

Wzornictwo – Uniwersytet SWPS w Warszawie

Wzornictwo na Uniwersytecie SWPS to kierunek studiów, który kształci projektantów przyszłości. Przyszłość projektowania to współpraca. Między projektantami i badaczami, naukowcami, humanistami, rzemieślnikami. To styk rękodzieła, technologii i nauki.

Studia na kierunku wzornictwo, które ma w swojej ofercie Uniwersytet SWPS w Warszawie, to połączenie nauk społecznych, artystycznych i technicznych.

Na pierwszym roku realizujesz ten sam program zajęć co wszyscy, niezależnie od tego, którą specjalność wybierzesz później. Poznajesz podstawy procesu projektowego i zagadnienia projektowania 2D i 3D. Dowiadujesz się, jak korzystać ze specjalistycznych narzędzi i programów wspomagających pracę projektanta. W profesjonalnie wyposażonych pracowniach i warsztatach uczysz się podstawowych technik rzemiosła oraz obsługi maszyn i urządzeń. Może odkryjesz drzemiące w tobie nowe talenty i zainteresowania albo utwierdzisz się w wyborze specjalności, o której myślisz od dawna…

Masz już podstawową wiedzę i znasz wiele przydatnych narzędzi, dlatego na drugim roku zaczynasz studia na jednej z dwóch specjalności: Communication Design lub Product Design. Część zajęć w dalszym ciągu realizujesz razem ze wszystkimi studentami.

Na trzecim roku wybierasz ścieżkę narzędziową, po to by doskonalić i rozwijać te umiejętności, na których najbardziej ci zależy, i z którymi wiążesz swoją przyszłość zawodową.

Ostatni rok studiów to przede wszystkim realizacja pracy dyplomowej, która składa się z części opisowej i projektowej. Pracujesz pod opieką dwóch promotorów. Bierzesz udział w międzyspecjalnościowych projektach realizowanych we współpracy z partnerami z otoczenia społeczno-biznesowego uczelni, a także w zajęciach, które przygotują cię do wejścia na rynek pracy.

Szczegółowe informacje o tym kierunku na stronie Uczelni: WZORNICTWO, Uniwersytet SWPS w Warszawie

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Warszawa. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia