NoweStudia podyplomoweStudia WarszawaStudia z zarządzania

Zarządzanie bankiem spółdzielczym – SGGW w Warszawie

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza na roczne studia podyplomowe na kierunku “Zarządzanie bankiem spółdzielczym”.

Studia podyplomowe “Zarządzania bankiem spółdzielczym”, które proponuje Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, są formą kształcenia przeznaczoną dla absolwentów wyższych studiów w zakresie dowolnej dyscypliny. Szczególnie studia polecane są osobom, które pracują w bankach spółdzielczych, bankach komercyjnych, instytucjach finansowych współpracujących z bankami spółdzielczymi oraz członków rad nadzorczych banków spółdzielczych.

Zarządzenie w bankowości spółdzielczej a szczególnie zarządzanie bankiem spółdzielczym stanowi istotne wyzwanie dla menadżerów, które wymaga połączenia wiadomości i umiejętności z zakresu ekonomii, finansów, bankowości i zarządzania. Mając na uwadze aktualny rozwój i zmiany zachodzące na rynkach finansowych wynikające między innymi z szybko zmieniających się przepisów prawa międzynarodowego i krajowego, nasilającej się globalizacji rynków oraz dążenia do zaspokojenia potrzeb a także oczekiwań klientów przez instytucje finansowe istotnym staje się kształcenie pracowników banków spółdzielczych.

Studia trwają dwa semestry i obejmują 160 godziny zajęć dydaktycznych. Studia będą odbywać się na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w trakcie sobotnio-niedzielnych zjazdów. Słuchacze otrzymają komplet materiałów dydaktycznych dotyczących realizowanych zagadnień. 

Więcej informacji na stronie Uczelni; rekrutacja na stronie rejestracji IRK

SPRAWDŹ INNE STUDIA PODYPLOMOWE W SGGW

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia