Zarządzanie i inżynieria produkcji – Politechnika Poznańska

Lubisz wyzwania i przedmioty ścisłe? Interesują Cię nowinki techniczne? Chciałbyś w przyszłości zarządzać zespołem? Poznaj studia na Politechnice Poznańskiej.

Zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnice Poznańskiej to najlepszy kierunek w Polsce – jako jedyny uzyskał ocenę wyróżniającą przyznaną przez Polską Komisję Akredytacyjną, spośród wszystkich kierunków ZiIP w kraju.

Program studiów, oprócz zagadnień inżynierskich, obejmuje również zagadnienia pozwalające m.in. projektowanie i efektywne zarządzanie procesami produkcyjnymi, tworzenie nowoczesnych rozwiązań i prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Dzięki uwzględnieniu w programie nauczania przedmiotów ekonomicznych, menadżerskich oraz podstaw prawa, kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji przygotuje Cię również do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. 

Studiując na ZiIP zdobędziesz kompetencje by tworzyć nowe produkty, analizować dane i rozwiązywać problemy w systemach produkcyjnych, zarządzać zespołem oraz kreować nowoczesne rozwiązania na potrzeby przemysłu 4.0. Dzięki szerokiej współpracy Wydziału Inżynierii Mechanicznej z przemysłem zdobędziesz doświadczenie, które będzie kluczowym czynnikiem sukcesu pozwalającym na szybkie znalezienie zatrudnienia. Studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji prowadzone są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym zarówno na pierwszym (inżynierskie), jak i na drugim (magisterskie) stopniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: POLITECHNIKA POZNAŃSKA – REKRUTACJA NA STUDIA

Poznaj inne propozycje kierunków:

Studia z zarządzania Poznań
Politechnika Poznańska

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków technicznych – sprawdź naszą stronę studia techniczne Poznań. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Poznań.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Materiały: opis kierunku na stronie Uczelni

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia