Zarządzanie i inżynieria produkcji – Politechnika Poznańska

Lubisz wyzwania i przedmioty ścisłe? Interesują Cię nowinki techniczne? Chciałbyś w przyszłości zarządzać zespołem? Zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnice Poznańskiej to najlepszy kierunek w Polsce – jako jedyny uzyskał ocenę wyróżniającą przyznaną przez Polską Komisję Akredytacyjną, spośród wszystkich kierunków ZiIP w kraju.

Program studiów, oprócz zagadnień inżynierskich, obejmuje również zagadnienia pozwalające m.in. projektowanie i efektywne zarządzanie procesami produkcyjnymi, tworzenie nowoczesnych rozwiązań i prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Dzięki uwzględnieniu w programie nauczania przedmiotów ekonomicznych, menadżerskich oraz podstaw prawa, kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji przygotuje Cię również do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. 

Studiując na ZiIP zdobędziesz kompetencje by tworzyć nowe produkty, analizować dane i rozwiązywać problemy w systemach produkcyjnych, zarządzać zespołem oraz kreować nowoczesne rozwiązania na potrzeby przemysłu 4.0. Dzięki szerokiej współpracy Wydziału Inżynierii Mechanicznej z przemysłem zdobędziesz doświadczenie, które będzie kluczowym czynnikiem sukcesu pozwalającym na szybkie znalezienie zatrudnienia. Studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji prowadzone są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym zarówno na pierwszym (inżynierskie), jak i na drugim (magisterskie) stopniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: POLITECHNIKA POZNAŃSKA – REKRUTACJA NA STUDIA

Poznaj inne propozycje kierunków:

Studia techniczne Poznań
Studia z zarządzania Poznań
Politechnika Poznańska

Materiały: opis kierunku na stronie Uczelni

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia