Zarządzanie kapitałem ludzkim – studia w Gdyni

Studia na kierunku zarządzanie kapitałem ludzkim oferuje kandydatom Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni. To studia dla ludzi, którzy chcą pracować w biznesie lub w innych obszarach życia społecznego, gdzie wymaga się kompetencji związanych z zarządzaniem ludźmi.

Studia na kierunku Zarządzanie kapitałem ludzkim adresowane są do osób zainteresowanych pracą we wszystkich sektorach aktywności zawodowej: prywatnym, publicznym i obywatelskim. Umożliwiają podnoszenia własnych kompetencji interpersonalnych, które pozwolą na ich profesjonalne i skuteczne wykorzystywanie w ramach służb personalnych, a także kadr kierowniczych. Pozwalają nabyć umiejętności kreowania liderów, rozwiązywania konfliktów oraz pozyskiwania i rozwijania kapitału ludzkiego organizacji.

Przedmioty maturalne liczone w rekrutacji: Historia, wiedza o społeczeństwie, język obcy nowożytny

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: Studia zarządzanie Gdańsk. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia