Kierunki studiówKierunki studiów ChorzówStudia ChorzówStudia z zarządzaniaTOP Katowice

Zarządzanie – Uniwersytet WSB Merito Chorzów

Interesują Cię studia na kierunku zarządzanie? Poznaj ofertę kierunku oraz dostępne specjalności na studiach proponowanych przez Uniwersytet WSB Merito Chorzów!

Decydując się na studia na kierunku zarządzanie na Uniwersytecie WSB Merito Chorzów, postawisz na wiedzę i umiejętności poszukiwane na rynku pracy – program studiów jest konsultowany i modyfikowany na bieżąco z otoczeniem biznesowym. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem studiów przypadków, gier biznesowych, opisów realnych problemów występujących w przedsiębiorstwach. Nauczysz się m.in. wykorzystywać nowoczesne technologie informacyjne w zarządzaniu przedsiębiorstwem, kierować zespołem pracowniczym i motywować ludzi do pracy, analizować dane rynkowe i oceniać sytuację ekonomiczno-finansową przedsiębiorstwa, czy prowadzić rachunkowość i dokumentację finansową przedsiębiorstwa.

Specjalności:

  • Gospodarowanie nieruchomościami
  • International Business
  • Marketing i zarządzanie sprzedażą
  • Zarządzanie produkcją
  • Zarządzanie projektami
  • Zarządzanie projektami IT
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Strona kierunku: ZARZĄDZANIE , Uniwersytet WSB Merito Chorzów

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia zarządzanie KatowiceInteresujesz się zagadnieniami dotyczącymi zarządzania, myślisz o karierze w zarządzaniu i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia zarządzanie w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia