Kierunki studiówKierunki studiów GdańskStudia GdańskStudia z zarządzania

Zarządzanie – Uniwersytet WSB Merito Gdańsk

Interesują Cię studia na kierunku zarządzanie? Poznaj ofertę kierunku oraz dostępne specjalności na studiach proponowanych przez Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku!

Decydując się na studia na kierunku zarządzanie na Uniwersytecie WSB Merito Gdańsk, postawisz na wiedzę i umiejętności poszukiwane na rynku pracy – program studiów jest konsultowany i modyfikowany na bieżąco z otoczeniem biznesowym. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem studiów przypadków, gier biznesowych, opisów realnych problemów występujących w przedsiębiorstwach. Nauczysz się m.in. wykorzystywać nowoczesne technologie informacyjne w zarządzaniu przedsiębiorstwem, kierować zespołem pracowniczym i motywować ludzi do pracy, analizować dane rynkowe i oceniać sytuację ekonomiczno-finansową przedsiębiorstwa, czy prowadzić rachunkowość i dokumentację finansową przedsiębiorstwa.

Specjalności:

  • Gospodarowanie nieruchomościami (Gdańsk i Gdynia)
  • Marketing i social media (Gdańsk i Gdynia)
  • Menedżer sprzedaży (Gdańsk)
  • Zarządzanie projektami (Gdańsk)
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem (Gdańsk i Gdynia)
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi (Gdańsk i Gdynia)

Strona kierunku: ZARZĄDZANIE , Uniwersytet WSB Merito Gdańsk

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia zarządzanie Gdańsk – Gdynia – Sopot – TrójmiastoInteresujesz się zagadnieniami dotyczącymi zarządzania, myślisz o karierze w zarządzaniu i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia zarządzanie w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Zarządzanie w Krakowie

Gdzie studiować kierunek zarządzanie w Krakowie? Sprawdź jakie uczelnie go prowadzą i…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Gdańsku i Trójmieście.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia