NoweStudia podyplomoweStudia techniczneStudia WrocławStudia z zarządzania

Zrównoważone zarządzanie inwestycjami budowlanymi – MWSLiT we Wrocławiu

2-semestralne studia podyplomowe na kierunku “Zrównoważone zarządzanie inwestycjami budowlanymi” proponuje Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Zrównoważone zarządzanie inwestycjami budowlanymi to 2-semestralne studia podyplomowe, które ma w swojej ofercie Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Studia skierowane są do pracowników urzędów, inspektorów budowlanych, zarządców i doradców rynku nieruchomości, kierowników ds. realizacji inwestycji, koordynatorów inwestycji budowlanych.

Celem studiów jest przekazanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do samodzielnego zarządzania inwestycjami budowlanymi, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów ekologicznych i środowiskowych. Współcześnie zagadnienia te są niezwykle istotne ze względu na zmieniające się uwarunkowania prawne oraz wprowadzanie mechanizmów mających na celu wzmocnienie ochrony walorów przyrodniczych i krajobrazowych. 

Studia pozwolą słuchaczom na zdobycie wiedzy obejmującej formalne, prawne oraz ekonomiczne podstawy zarządzania i realizacji inwestycji budowlanych. Umożliwią również zapoznanie się z najistotniejszymi podstawami prawnymi oraz normami środowiskowymi, a także z procesem oceny oddziaływania inwestycji na środowisko. Ponadto, program studiów został wzbogacony o treści logistyczne oraz zagadnienia związane z przedsiębiorczością, aby wzmocnić potencjał i samorozwój słuchaczy.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni

SPRAWDŹ STUDIA PODYPLOMOWE W MWSLiT

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MIĘDZYNARODOWA WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI I TRANSPORTU WE WROCŁAWIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia