Kierunki studiów Zielona GóranewStudia techniczneStudia Zielona Góra

Bezpieczeństwo i higiena pracy w Zielonej Górze

Studia inżynierskie na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy to doskonały przygotowanie do perspektywicznego zawodu inspektora bhp.

Studia na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy to oferta Wydziału Mechanicznego. Dzięki studiom na Uniwersytecie Zielonogórskim zdobędziesz tytuł inżyniera lub magistra.

Bezpieczeństwo i higiena pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim

Jako absolwent kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy zdobędziesz interdyscyplinarną wiedzę z zakresu nauk technicznych i społecznych oraz umiejętności rozwiązywania problemów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Uzyskasz uprawnienia Starszego Inspektora ds. BHP. Będziesz potrafił korzystać z profesjonalnego oprogramowania, prowadzić badania, analizować, oceniać oraz proponować i optymalizować rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Po ukończeniu studiów będziesz przygotowany do pracy w służbie BHP w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, również w administracji państwowej, samorządowej, gospodarczej i oświatowej w zakresie problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz w instytucjach zajmujących się poradnictwem i upowszechnianiem wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dowiedz się więcej o tym kierunku studiów, korzystając z informacji przygotowanych przez uczelnię:

Kierunek bezpieczeństwo i higiena pracy w Zielonej Górze

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Zielona Góra. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Zielona Góra.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Zielonej Górze.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia