Budownictwo w Kielcach

Gdzie studiować kierunek budownictwo w Kielcach? Jeśli decydujesz się na studia na tym popularnym wśród kandydatów technicznym kierunku studiów Twoja uwaga musi się skupić na ofercie Politechniki Świętokrzyskiej.

Dzięki studiom inżynierskim I stopnia na kierunku budownictwo, które w swojej ofercie posiada Politechnika Świętokrzyska absolwenci nabywają podstawową wiedzę inżynierską z zakresu wykonawstwa obiektów budownictwa mieszkaniowego, komunalnego, przemysłowego i komunikacyjnego, projektowania podstawowych obiektów i elementów budowlanych, technologii i organizacji budownictwa, kierowania zespołami i firmą budowlaną, wytwarzania, doboru i stosowania materiałów budowlanych oraz technik komputerowych i nowoczesnych technologii w praktyce inżynierskiej.

Zdobywają również umiejętności identyfikowania i rozwiązywania podstawowych zadań z zakresu budownictwa z wykorzystaniem metod analitycznych, symulacyjnych i eksperymentalnych, dokonywania oceny pozatechnicznych i ekonomicznych skutków podejmowanych działań inżynierskich.

Po studia I stopnia uzyskasz tytuł zawodowy inżyniera budownictwa w zakresie ogólnym.

Uczelnie prowadzące kierunek budownictwo w Kielcach

Interesują Cię szczegóły dotyczące innych kierunków technicznych w Kielcach – sprawdź studia techniczne w Kielcach. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: STUDIA TECHNICZNE. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne w Kielcach.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia