Budownictwo w Siedlcach

Gdzie studiować kierunek budownictwo w Siedlcach? Odpowiednią dla kandydatów przygotowała jedna z uczelni niepublicznych.

Kierunek budownictwo należy w Polsce do jednego z najchętniej wybieranych przez kandydatów kierunków technicznych. Dobrze, że studia tak sprofilowane można podjąć również w Siedlcach. Proponuje je Collegium Mazovia.

Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa, jako jedna z nielicznych uczelni wyższych w Polsce, podjęła wyzwanie praktycznego kształcenia na kierunku budownictwo. Celem Uczelni jest wykształcenie inżynierów, którzy posiadać będą nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne niezbędne do samodzielnego projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi w ramach wybranej specjalizacji.

W ramach kierunku budownictwo studia I stopnia realizowanego w systemie programu praktycznego Collegium Mazovia oferuje następujące specjalności:

  • budownictwo ogólne
  • budownictwo drogowe
  • sieci i instalacje sanitarne
  • zarządzanie procesami budowlanymi
  • budownictwo energooszczędne i energetyka odnawialna

Więcej informacji o specjalnościach na stronie uczelni.

Uczelnie prowadzące kierunek budownictwo w Siedlcach

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne w Siedlcach. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: STUDIA TECHNICZNE.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Siedlcach:

Studia w Siedlcach

Kierunki studiów w Siedlcach

Rekrutacja na studia w Siedlcach

Uczelnie Siedlce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia