Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaStudia techniczneStudia Warszawa

Budownictwo zrównoważone w Warszawie

Wybierasz się na studia techniczne w Warszawie? Interesuje Cię praca w przedsiębiorstwach budowlanych, z jednoczesnym poszanowaniem środowiska naturalnego? Postaw na budownictwo zrównoważone.

Studia na kierunku budownictwo zrównoważone proponuje kandydatom Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie (WAT), w ramach oferty studiów cywilnych.

W programie studiów znajdują się zagadnienia związane z budownictwem energooszczędnym, ochroną środowiska naturalnego, wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, eksploatacją i wyposażaniem budynków w nowoczesne instalacje umożliwiające minimalizację zużycia energii i wpływu na środowisko naturalne.

Absolwenci posiadają udokumentowany zasób wiedzy pozwalający na ubieganie się – po odbyciu wymaganej praktyki – o uprawnienia wykonawcze w zakresie budowy lub nadzoru budowlanego, a także uprawnienia projektowe.

Absolwent studiów będzie przygotowany do pracy w przedsiębiorstwach budowlanych, gdzie wykorzysta wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne zdobyte w czasie studiów.

Więcej o kierunku przeczytasz: Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Warszawa. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Warszawa.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia