Kierunki studiówKierunki studiów LublinStudia chemiczneStudia Lublin

Chemia – studia w Lublinie

Dla kandydatów, którzy po doświadczeniach szkoły średniej przekonali się, jak ciekawe wyzwania stawiają nauki chemiczne i swoje zainteresowania chcą pogłębiać w ramach studiów, sprawdzamy, które uczelnie w Lublinie proponują kierunek chemia.

Kierunek chemia proponuje w Lublinie Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej (UMCS). Zakres proponowanych studiów I stopnia na kierunku chemia jest na uczelni szeroki. Obejmuje kilka propozycji specjalności, które mogą przesądzać o perspektywach zawodowych. Przed ostatecznym wyborem warto więc dokładnie zapoznać się ze szczegółowymi informacjami o specjalnościach na UMCS.

Wybierz specjalność z listy poniżej, by zdobyć informacje!

Kierunek chemia w Lublinie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia chemiczne LublinInteresujesz się naukami ścisłymi, bawią cię działania w laboratoriach, cieszą eksperymenty i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia chemiczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Lublinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Lublinie:

Studia w Lublinie

Kierunki studiów w Lublinie

Rekrutacja na studia w Lublinie

Uczelnie Lublin

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia