Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaNoweStudia psychologiczneStudia społeczneStudia Warszawa

Chillout Studies – Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

Chillout Studies to ciekawa propozycja studiów licencjackich, prowadzonych przez AHE w Warszawie. Łączą one nauki z zakresu psychologii, neuropsychologii, kognitywistyki i psychologii społecznej.

Kierunek Chillout Studies, który proponuje kandydatom Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie, to studia licencjackie (stacjonarne i niestacjonarne, prowadzone w języku polskim i angielskim).

Podczas studiów zyskasz fascynującą wiedzę z obszaru psychologii, neuropsychologii i kognitywistyki, badając procesy poznawcze, reakcje psychofizyczne, a także czynniki zewnętrzne oraz doświadczenia zmysłowe wpływające na odczuwanie stresu lub stanu relaksu. Program obejmuje też zagadnienia z zakresu psychologii społecznej, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania stresem w miejscu pracy, motywowaniem pracowników czy wdrażaniem idei work-life balance. Kluczem do zrozumienia teorii są zajęcia praktyczne, dlatego integralną częścią studiów są treningi, warsztaty i laboratoria m.in. z zakresu umiejętności interpersonalnych, radzenia sobie z objawami stresu, neurofeedbacku (treningu mózgu) oraz kreowania przestrzeni relaksacyjnych.

Szybkie tempo życia, rywalizacja, coraz więcej ról i wyzwań, którym chcemy sprostać, natłok bodźców spowodowany technologiczną rewolucją – to wszystko sprawia, że życie w przewlekłym stresie stało się drugą naturą współczesnego człowieka. Permanentne napięcie wpływa niekorzystnie na zdrowie fizyczne i mentalne, dlatego coraz więcej ludzi szuka profesjonalnej pomocy ekspertów w dziedzinie psychologii pozytywnej, która koncentruje się na naukowych podstawach poczucia szczęścia, dobrostanu i odprężenia. Jeśli chcesz zostać jednym z nich i tym samym zdobyć zawód przyszłości – wybierz studia na innowacyjnym kierunku Chillout Studies w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.

AHE w Warszawie

To innowacyjny, unikalny w skali kraju kierunek studiów, którego ukończenie pozwoli Ci się wyróżnić na rynku pracy i usług – szczególnie w branży coachingu personalnego i biznesowego, HR czy psychoedukacji. Zyskasz naukową wiedzę kierunkową i zarazem różnorodne narzędzia do wdrażania jej w praktykę zawodową, ale też w życie codzienne. Rozwiniesz wiedzę i kompetencje w nurcie psychologii pozytywnej, która bardzo dynamicznie się rozwija i zyskuje popularność na całym świecie. Będziesz poszerzać wiedzę i zdobywać umiejętności pod opieką wybitnych wykładowców AEH, ekspertów i praktyków.

Perspektywy zawodowe:

  • duże organizacje i korporacje,
  • własna firma,
  • wellbeing coach,
  • wellbeing manager,
  • trener dobrostanu,
  • doradca ds. wellbeingu,
  • lifestyle influencer w mediach społecznościowych,
  • własny biznes oparty na prowadzeniu warsztatów relaksacyjnych lub aranżowaniu przestrzeni relaksacyjnych,
  • badacz metod i technik profilaktyki stresu.

Szczegółowe informacje o tym kierunku na stronie Uczelni:
CHILLOUT STUDIES, Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA EKONOMICZNO-HUMANISTYCZNA W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Więcej informacji o kierunkach psychologicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia psychologiczne Warszawa. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia psychologiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia