Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaStudia społeczneStudia Warszawa

Człowiek w cyberprzestrzeni – kierunek studiów w Warszawie

Człowiek w cyberprzestrzeni to innowacyjny kierunek studiów łączący nauki społeczne, ekonomiczne, prawnicze i informatyczne.

Kierunek człowiek w cyberprzestrzeni proponuje kandydatom Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. To innowacyjne studia, które łączą zagadnienia i praktykę z takich dziedzin jak prawo, nauki społeczno-ekonomiczne oraz informatyczne.

Program studiów odpowiada na dynamicznie zmieniający się rynek pracy w związku z rozwojem technologii cyfrowych. Studenci zdobywają specjalistyczną wiedzę związaną z kształtowaniem się społeczeństwa informacyjnego, cyberbezpieczeństwem, prawem autorskim w społeczeństwie informacyjnym, prawnymi aspektami marketingu sieciowego i reklamy w środkach komunikacji elektronicznej.

Perspektywy zawodowe:

  • branża high-tech,
  • przedsiębiorstwa prywatne,
  • organizacje pozarządowe,
  • firmy IT,
  • administracja publiczna.

Kierunek człowiek w cyberprzestrzeni na UKSW przygotowuje do pracy na stanowiskach średniego szczebla w administracji państwowej i samorządowej oraz w organizacjach i podmiotach prywatnych z branży high-tech.  Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na efektywną współpracę w interdyscyplinarnych zespołach zajmujących się projektami z obszaru nowych technologii, zarówno w biznesie jak i administracji publicznej.

Kierunek człowiek w cyberprzestrzeni w Warszawie

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Warszawa. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia