Studia techniczne w Warszawie

Kandydaci na studia, których interesują kierunki studiów technicznych w Warszawie, mają do wyboru wiele ciekawych propozycji. Mogą skorzystać m.in. z oferty takich renomowanych uczelni, jak Politechnika Warszawska, Wojskowa Akademia Techniczna, czy Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, jak również wielu warszawskich uczelni niepublicznych.

Przykładowe kierunki studiów technicznych w Warszawie to: MECHANIKA I BUDOWA MASZYN, LOTNICTWO I KOSMONAUTYKA, ENERGETYKA, BUDOWNICTWO, MECHATRONIKA, AUTOMATYKA I ROBOTYKA, ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI. Politechnika Warszawska jest uznawana za najlepszą uczelnię techniczną, z najbogatszą ofertą skierowaną do przyszłych inżynierów, warto więc zapoznać się z pełną ofertą kierunków studiów na nowy rok akademicki, przygotowaną przez PW. Przyszłościowe kierunki znajdziecie również w ofercie Wojskowej Akademii Technicznej, SGGW, czy Akademii Sztuki Wojennej.

Kierunki studiów technicznych w Warszawie:

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne w Warszawie. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: STUDIA TECHNICZNE. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne w Warszawie.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia