Kierunki studiówKierunki studiów OlsztynStudia OlsztynStudia rolnicze

Ichtiologia i akwakultura – studia w Olsztynie

Jeśli interesujesz się życiem ryb i innych organizmów wodnych, jakością wód, wędkarstwem lub akwarystyką – studia na kierunku ichtiologia i akwakultura będą świetnym wyborem.

Studia na kierunku ichtiologia i akwakultura proponuje kandydatom Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (Wydział Bioinżynierii Zwierząt UWM).

Interesujesz się życiem ryb i innych organizmów wodnych? Pasjonujesz się wędkarstwem i akwarystyką? Nie jest Ci obojętna jakość polskich wód śródlądowych? Chciałbyś założyć własne, nowoczesne gospodarstwo rybackie, pracować w krajowym lub zagranicznym przedsiębiorstwie wykorzystującym najnowsze technologie produkcji lub przetwórstwa ryb? A może wolisz pracę biurową w organach administracji rządowej bądź samorządowej, związanej z ichtiologią, ochroną wód lub zarządzaniem dorzeczami? Kierunek ichtiologia i akwakultura spełni Twoje oczekiwania i ambicje.

Możesz liczyć na doświadczoną kadrę z obszaru nauk rolniczych, dyscypliny zootechnika i rybactwo oraz doskonałą bazę dydaktyczną.

7-semestralne studia inżynierskie kończące się uzyskaniem tytułu zawodowego inżyniera doskonale przygotowują do pracy w nowoczesnych przedsiębiorstwach związanych z produkcją oraz zarządzaniem naturalnymi populacjami ryb lub w jednostkach administracji rządowej i samorządowej związanych z ichtiologią i ochroną wód. Program studiów dostosowany jest do potrzeb rynku pracy, a Uczelnia ściśle współpracuje z pracodawcami.

Kierunek ichtiologia i akwakultura w Olsztynie

Więcej informacji o kierunkach rolniczych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia rolnicze Olsztyn. Interesujesz się nowoczesnym rolnictwem, zasadami hodowli zwierząt lub produkcją żywności i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia rolnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Ogrodnictwo w Szczecinie

Studia na kierunku ogrodnictwo przygotował dla kandydatów Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia