Kierunki studiówKierunki studiów KatowiceStudia KatowiceStudia medyczne

Elektroradiologia w Katowicach

Chcesz wybrać studia medyczne w Katowicach, ale nie możesz się zdecydować? Dowiedz się więcej o kierunku elektroradiologia.

Studia na kierunku elektroradiologia proponuje kandydatom Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.

Elektroradiologia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach

Elektroradiologia to pasjonujące studia łączące w sobie różne dziedziny nauki i dające szerokie możliwości zatrudnienia. Najwyższą jakość kształcenia na tym kierunku Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach zapewnia dzięki wysokospecjalistycznej bazie klinicznej. Studenci elektroradiologii mają możliwość zapoznania się z najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem, jaki jest wykorzystywany w diagnostyce i leczeniu pacjentów.

Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, seminariów i ćwiczeń, w tym ćwiczeń praktycznych w szpitalach i pracowniach kształcenia kierunkowego pod nadzorem wykładowcy oraz praktyk zawodowych. Wykłady i ćwiczenia odbywają się w bardzo dobrze przygotowanych salach wykładowych i pracowniach kierunkowych, dysponujących nowoczesnym wyposażeniem dydaktycznym i multimedialnym.

Absolwenci kierunku elektroradiologia mogą pracować m.in. w zakładach, pracowniach i gabinetach: radiologii ogólnodiagnostycznej, stomatologicznych, mammograficznych, medycyny nuklearnej, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, echokardiografii, elektrokardiografii spoczynkowej i obciążeniowej, a także w branży telemedycznej.

Kierunek elektroradiologia w Katowicach

Więcej informacji o kierunkach medycznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia medyczne Katowice. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia