Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaStudia informatyczneStudia Warszawa

Informatyka – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Wydział Matematyczno-Przyrodniczy – Szkoła Nauk Ścisłych UKSW zaprasza na licencjackie studia na kierunku informatyka. Naukę można kontynuować na studiach magisterskich.

Kierunek studiów informatyka, który prowadzi Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, to przyszłościowa propozycja, która gwarantuje zdobycie pracy w nieustannie rozwijającym się obszarze technologii cyfrowych.

W nowoczesnych pracowniach studenci odkrywają tajniki nauk informatycznych, a także uczą się, jak wdrażać je w różne dziedziny życia – zarówno związane z nauką, jak i zaawansowanymi technologiami, które służą gospodarce i społeczeństwu. Zajęcia odbywają się w salach i laboratoriach, które są przystosowane do programowania oraz obsługi wyspecjalizowanych programów komputerowych.

Program studiów pomaga zdobyć wiedzę z zakresu podstawowych obszarów zastosowania informatyki, zasad tworzenia oprogramowania, administrowania wybranych systemów operacyjnych, a także z zakresu technologii sieciowych i zasad bezpieczeństwa sieci. 

Specjalizacje (studia I stopnia – licencjackie):

  • grafika komputerowa, 
  • inżynieria wiedzy. 

Absolwenci informatyki na UKSW znajdą pracę w:

  • firmach i agencjach technologicznych,
  • firmach telekomunikacyjnych,
  • międzynarodowych przedsiębiorstwach w działach IT,
  • administracji publicznej.

Strona kierunku: INFORMATYKA , Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia informatyczne Warszawa. Jeśli interesujesz się informatyką, nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, sprawdź– studia informatyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia